دریافت تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان سال 1395


اهداف  جشنواره حمايت از حقوق مصرف كنندگان
 
هدف از اجراي اين جشنواره ايجاد،تثبيت و تحكيم ساختار رقابتي سالم و تشويق فعاليتهاي واحدهاي توليدي و خدماتي در جهت حمايت موثر از حقوق مصرف كنندگان بشرح موارد زير مي‌باشد:
1- افزايش انگيزه و حساسيت در توليدكنندگان و ارايه دهندگان خدمات براي رعايت حقوق مصرف كنندگان از طريق فعاليتهاي فرهنگي و تشويقي.
2- افزايش اعتماد و ترغيب مصرف كنندگان به استفاده از كالاهاي واحدهاي توليدي و ارايه كنندگان خدماتي كه با توجه به رعايت ضوابط سازمان موفق به دريافت گواهينامه و تنديس مي‌شوند.
3- افزايش رقابت سازنده بين توليدكنندگان و ارايه كنندگان خدمات در جهت ارايه محصولات و خدمات با كيفيت برتر.
4-تلاش در جهت برقراري قيمت عادلانه ،تحويل به موقع و ارايه مطلوب خدمات پس از فروش كالا.
5- تشويق مصرف كنندگان به استفاده از كالاها و خدماتي كه داراي علامت استاندارد و يا تاييديه از مراجع ذي الصلاح داخلي و بين المللي مي باشند.
سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان هر سال فراخوانی دارد تا شرکت هایی که استانداردها و تاییدیه های مربوط به میزان رضایتمندی مشتریان را دارند خود را معرفی کرده تا پس از بررسی های سختگیرانه سازمان موفق به دریافت گواهی نامه و در نهایت تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان شوند.
 دریافت تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان برای شرکت تولیدی صنعتی انرژی  بسیار پرمعناست و نشان دهنده این موضوع است که  شرکت تولیدی صنعتی انرژی برای جلب رضایت همه جانبه مشتریان خود تلاش زیادی داشته و خواهد داشت.


   1395/12/24 16:24

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.5/10 (تعداد آرا 80 نفر )